Referencje

Kasia i Mateusz

Sesja fotograficzna jaką przeprowadził dla nas Hubert była fascynującym doświadczeniem! Czuliśmy, że jesteśmy pod opieką fachowca.
Hubert dał nam dużo swobody podczas zdjęć, jednocześnie czuwając nad każdym szczegółem. Było dużo śmiechu, więc ani przez chwilę nie odczuwaliśmy znudzenia, a efekt był oszałamiający!!! Polecamy!

Referencje

Monika i Piotr

Współpraca z Hubertem to czysta przyjemność. Jest otwarty na wszelkiego rodzaju pomysły, choć w swojej głowie ma ich równie sporo:). Miły, uśmiechnięty, a do tego bardzo kontaktowy, co sprawiło, że w Jego obecności czuliśmy się bardzo swobodnie.

Widać, że fotografowanie jest Jego pasją życiową. Profesjonalnie podszedł do realizacji zleconego mu zadania. A same zdjęcia?? Wyszły cudownie... Nie mogliśmy się zdecydować, które wybrać... Skończyło się na ponad 100 ujęciach, ale pewnie jeszcze coś wywołamy:).

Dzięki nim możemy cofnąć się w czasie i na nowo przeżywać te wspaniałe chwile. Bardzo się cieszymy, że to właśnie Hubertowi powierzyliśmy, uwiecznienie tego ważnego, jakże dla Nas dnia. Dziękujemy za tak wspaniałą pamiątkę.

Referencje

Ania i Bartek


Robert Bersson powiedział kiedyś „fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył”. Zdanie to powinno być motywem przewodnim pracy Huberta. Dzięki Jego fotografiom możemy w każdej chwili powracać do tego najważniejszego dnia w naszym życiu. Hubert uwiecznił momenty, o których nikt by nie pamiętał i szczegóły, które dla jednych mogą wydawać się błahe a dla innych są źródłem radości – jak zdjęcie kota mojej mamy, Felicjana siedzącego w szafie.  Wspaniała atmosfera jaka za Twoją sprawą towarzyszyła nam podczas sesji, pomimo chmary komarów zaowocowała zdjęciami jak z bajki.  Zdjęcia są magiczną i zapierającą dech w piersiach pamiątką, dzięki temu, że Hubert widzi to czego inni nie widzą.

© 2011 by Hubert Marciniak. Projekt i wykonanie Piwkoo