Referencje

Joanna i Maciej

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Hubertem. Czuliśmy się przy nim bardzo swobodnie podczas ceremonii, wesela jak i w trakcie całej sesji plenerowej. Dał się poznać jako osoba niezwykle sympatyczna, kontaktowa, jednocześnie bardzo profesjonalnie podchodząca do swojej pracy. Zdjęcia, które otrzymaliśmy w pełni spełniają nasza oczekiwania, podobają się zarówno nam jak i naszym bliskim. Nadal bardzo lubimy do nich wracać!! Część z nich zdobi obecnie ściany naszego mieszkania :)

Referencje

Kasia i Rafał

 

Kiedy poznaliśmy Huberta wiedzieliśmy, że chcemy, aby był fotografem podczas naszego ślubu. Przemiły, otwarty, pełen pomysłów człowiek... Czuliśmy się, jakbyśmy go znali od lat. Podczas ślubu był praktycznie niewidzialny, aż można było się zastanowić, czy aby na pewno będziemy mieli fajne zdjęcia?....gdzie on jest?

Kiedy odebraliśmy gotowy materiał, potwierdziło się to, co z resztą wiedzieliśmy już wcześniej...Hubert to profesjonalista w każdym calu i polecamy go wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem fotografa.

Referencje

Justyna i Dawid

 

Hubert wykonał dla nas fenomenalną sesję ślubną; oryginalne i zapierające dech zdjęcia z pleneru i świetne fotki z Kościoła i wesela - mimo naszych nerwów. Nie mogliśmy się zdecydować co wywołać i wciąż z radością do nich wracamy ;)

Z Hubertem współpracowało się bardzo miło, naturalnie i swobodnie, a do tego uwiecznił dokładnie to co chcieliśmy. Szczerze polecamy!

© 2011 by Hubert Marciniak. Projekt i wykonanie Piwkoo